10 KROKOV

KTORÝMI PREDÁM VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ PROFESIONÁLNE

1

ZOZNÁMENIE

Najprv sa zoznámim s Vašou situáciou, zistím Vaše potreby a priblížim Vám celý proces predaja. Ďalej Vás oboznámim s aktuálnou situáciou na trhu. Pripravím analýzu trhovej ceny Vašej nehnuteľnosti a spoločne určíme predajnú cenu.

2

PRÍPRAVA PRED FOTENÍM
A FOTOSTAGING

Hovorí sa, že jeme hlavne očami. Pri nehnuteľnostiach to platí dvojnásobne. Preto venujem tejto fáze osobitnú pozornosť, aby som Vašu nehnuteľnosť na prvý pohľad odlíšil od ostatných.

3

PROFI FOTOGRAFIE

Používam modernú fotografickú techniku, znalosti a zručnosti získané v špecializovaných kurzoch fotenia exteriérov a interiérov nehnuteľností.

4

VIDEOPREHLIADKY

Predávať dnes nehnuteľnosť a nepoužiť video? Nemysliteľné! Ľudia milujú video. Všetci sledujeme radšej videá ako si len prezeráme fotky. Zo skúseností a štatistík vyplýva, že inzerát, ktorý obsahuje videoprehliadku, pritiahne viac záujemcov.

5

3D VIRTUÁLNE PREHLIADKY NEHNUTEĽNOSTÍ

Technológie budúcnosti umožňujú záujemcom prechádzať sa po Vašom dome alebo byte bez toho, aby ste o tom vedeli. Vďaka takémuto zážitku človek Vašu nehnuteľnosť “kúpi” ešte pred tým, než do nej vstúpi. 3D virtuálna prehliadka zároveň z množstva potenciálnych záujemcov o Vašu nehnuteľnosť “vyfiltruje” iba tých, ktorí majú o kúpu skutočný záujem. Majitelia sú nadšení, že im domov prichádzajú iba reálni záujemcovia.

6

ZÁBERY DRONOM

Pozemky a domy sa predávajú pohľadom z výšky. Video prehliadky a 3D virtuálne prehliadky teda dopĺňam zábermi z drona. Pri predaji pozemku alebo domu sú takéto snímky k nezaplateniu.

7

PÔDORYSY

Jedna vec je pre potenciálneho záujemcu dôležitá. Mať predstavu o priestore. Chcem dať záujemcovi presnú predstavu o tom, ako sú jednotlivé miestnosti usporiadané a aké sú ich výmery.

8

ONLINE A OFFLINE PROPAGÁCIA

Spracujem prezentáciu, ktorú ďalej smerujem na súkromnú a firemnú databázu záujemcov. Zaistím inzerciu na najnavštevovanejších realitných portáloch v rámci SR a prezentáciu na sociálnych sieťach. Exkluzívne spolupracujem s najsledovanejším webom v regióne Žiar24. V mieste predaja vyvesím plachtu s informáciou o predaji a zaistím letákovú kampaň v okolí. Pravidelne sa starám o trvalé zviditeľnenie inzerátu pomocou sociálnych sietí a platenej propagácie. O vývoji záujmu o Vašu nehnuteľnosť Vám e-mailom zasielam mesačné prehľady.

9

PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ

Komunikujem so záujemcami a zabezpečujem prehliadky nehnuteľností. Záujemcu z finančnej stránky preverím, zaistím mu financovanie, obstarám kompletné podklady a dokumentáciu ku kúpe. Postarám sa o hladkú komunikáciu medzi všetkými stranami, predstavím následné kroky a ich časový odhad.

10

A VŽDY NIEČO NAVIAC

Predaj nehnuteľnosti je alchýmia. Je potrebné vytvoriť ten správny marketingový mix. Ozvite sa mi, rád sa s Vami stretnem. Preberieme, čo je najlepšie urobiť pre predaj Vašej nehnuteľnosti za čo najvyššiu cenu.