O MNE

Celý život mám okolo seba skvelých ľudí a priateľov, z ktorých čerpám energiu a životný optimizmus, ktorý mi je veľmi blízky. Profesionálny prístup a skvelý tím, ktorého som súčasťou, som našla v renomovanej realitnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami REALITY SERVICE, s.r.o.

Práca realitnej maklérky ma naozaj baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli všetci moji klienti spokojní. Svoju prácu robím s citom, chuťou a vtipom. FB, instagram, youtube, home staging, profesionálne fotky, video a  3D scan nehnuteľnosti je pre mňa samozrejmosťou. Pre mnohých klientov je predaj alebo kúpa nehnuteľnosti veľkým krokom a preto si uvedomujem ako veľmi v tejto práci záleží na osobitnom prístupe ku klientovi, ľudskosti, spoľahlivosti ústretovosti, flexibilite a širokom rozsahu služieb na vysokej a profesionálnej úrovni. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak hľadajú človeka zodpovedného, čestného, trpezlivého a vytrvalého.

ČO SI NA MNE KLIENTI CENIA

1. RÝCHLOSŤ
Kedykoľvek mi klient zavolá, som okamžite k dispozícii alebo bezodkladne volám naspäť. Vie, čo sa deje a má odo mňa presné a aktuálne informácie. Nežije v nevedomosti a v strese, že sa niečo deje a čo sa deje a či sa to dá vyriešiť.

2. POCTIVOSŤ
V každej situácii chránim záujmy klienta a neustále dohliadam na rýchly, profesionálny a bezpečný priebeh realitného obchodu.

3. SPRAVODLIVOSŤ
Spokojný musí byť tak predávajúci ako kupujúci. Kupujúci musí vedieť, že ho nechcem pripraviť o peniaze. Predávajúci musí za svoju nehnuteľnosť dostať to, čo požaduje.

4. DOCHVÍĽNOSŤ
Keď poviem termín, tak ho vždy dodržím. Neexistuje iná možnosť. Neruším obhliadky, nechodím neskoro. ČO SĽÚBIM, TO SPLNÍM – keď sľúbim klientovi, že niečo urobím a kedy to urobím, tak to urobím a klienta informujem.

5. POZITIVITA
Som typ človeka, ktorý dotiahne obchod do konca i v prípade, ak sa zdá, že je všetko stratené. V každej situácii hľadám a nájdem riešenie.

6. VYTRVALOSŤ
Niekedy nejdú veci tak hladko, ako by sme si predstavovali. Nastanú aj náročnejšie situácie, ktoré človeka potrápia a dajú mu zabrať viac ako by čakal. No aj vďaka tomu sa stávame silnejšími a preto je dôležité sa v danom okamihu nevzdávať a kráčať v ústrety cieľu.

Prečo vznikli tieto stránky?

Všetci vieme, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je nemalý. Prosím, prečítajte si moje články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj alebo kúpu svojej nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Často sa stáva, že predaj nehnuteľnosti je podmienený nie šťastným dôvodom a vtedy som nesmierne rada, že môžem byť nápomocná nielen ako realitná maklérka, ale aj ako osoba, ktorá svojich klientov posilní a prevedie ich celým priebehom predaja s veľkým pochopením. Som spoľahlivým partnerom a za svoju pomoc dostanem vďaku, spokojnosť a úsmev na tvári spokojných klientov, čo je pre mňa symbolom zmysluplnosti mojej práce. Hovorí sa, že realitný maklér by mal vedieť slúžiť. Som rada, že toto naozaj spĺňam a na tejto pozícii teraz uskutočňujem a plním svoje poslanie.

Ak ste sa dočítali až sem, máte môj veľký obdiv a ďakujem Vám. Ak si myslíte, že sú Vám moje vlastnosti a slová blízke, bude mi cťou, ak si za svojho poradcu pri jednom z Vašich najdôležitejších rozhodnutí zvolíte práve mňa.

Prečo práve so mnou?

ZÁUJEM, ZROZUMITEĽNOSŤ A BEZPEČIE
Na začiatku našej spolupráce si pozorne vypočujem, aký je Váš zámer a predstava. A tiež Vám podrobne vysvetlím, čím budete pri predaji nehnuteľnosti prechádzať, v čom sú úskalia a riziká a ako im predídeme.

NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE A POSTUPY
Pri predaji Vašej nehnuteľnosti použijem najmodernejšie zbrane – špecializovanú techniku a vybavenie, profesionálne postupy – napr. pri príprave fotografií, videa, 3D virtuálnej prehliadky nehnuteľnosti a samozrejme spoluprácu s profíkmi.

NERISKUJETE, RISKUJEM JA
Pokiaľ Vašu nehnuteľnosť nepredám, nič Vás to nestojí. Odmenená som až za dokončenú prácu.