REFERENCIE

Pani Konoradskú ako maklérku veľmi odporúčam pre jej precíznu a svedomitú prácu. Ani nebudete vedieť ako a všetko okolo predaja / kúpy nehnuteľnosti budete mať vybavené.

Zuzana P.

So spoluprácou realitnej kancelárie REALITY SERVICE, s.r.o. som bol spokojný. Výborná komunikácia a kvalita služieb.

Miroslav Kubík, Žiar nad Hronom

Dobrý deň, chceme sa poďakovať realitným maklérom Miroslavovi Beniakovi a Daniele Konoradskej z realitnej kancelárie REALITY SERVICE, s.r.o. v Žiari nad Hronom za profesionálne a ľudské jednanie pri kúpe nášho domu. Nehnuteľnosť bola krásne spracovaná videom aj dronom, čiže bola vidieť skutočnosť pozemku aj domu. Ďakujeme im za vybavenie všetkých náležitostí. Boli sme veľmi spokojní, ešte raz srdečná vďaka a veľa úspechov v ďalšej práci.

Manželia Szitásoví, Galanta

Profesionálny tím, osobitne ďakujeme pani Daniele Konoradskej, pre jej ľudský prístup a úžasnú trpezlivosť. Môžeme len odporúčať.

Gabriela Vršková, Žiar nad Hronom

Realitná kancelária REALITY SERVICE, s.r.o. nám sprostredkovala kúpu rodinného domu. Celú administratívu sme riešili s pani Danielou Konoradskou. Je to veľmi milá, priateľská a ochotná pani:), vždy vedela všetko vysvetliť, pomôcť, poradiť, a preto ju vrelo odporúčame.

Renáta Beňová, Prestavlky

Predovšetkým ďakujem za spoluprácu. S Vami Danka Konoradská ako aj s Miroslavom Beniakom sa mi veľmi dobre spolupracovalo. Ste profíci, ktorí poskytujú službu komplexne, bez toho, aby mal klient zbytočné starosti.

JUDr. Milan Gocník, Bratislava

Dobrý deň, rád by som sa Vám poďakoval za vybavenie všetkých administratívnych úkonov spojených s kúpou nehnuteľnosti. Som veľmi spokojný s Vašimi službami.

Juraj Jelšík, Bratislava

Pani Konoradskú som mala šťastie stretnúť pri kúpe môjho prvého domčeka. Nielenže mi pomohla a postarala sa od A po Z o všetky administratívne starosti, ktoré si viete predstaviť pri kúpe domu, ale urobila to s najväčšou profesionalitou a ešte aj s priateľským úsmevom na tvári. Ale jej vôľa pomáhať a odbremeniť svojich klientov nekončí hneď po podpísaní zmluvy, ako to býva v iných realitných kanceláriách. Pani Konoradská ostáva po Vašom boku aj po uzatvorení zmluvy a proaktívne sa Vám hlási, ak je potrebné niečo okolo Vašej nehnuteľnosti riešiť. Nie raz som sa obrátila s úsmevom na tvári na môjho partnera a povedala: „Aké šťastie sme mali, že sme natrafili na tak profesionálnu a milú pani“.

Renátka Krčová, Brussels